News

Warcraft IV - Blizzard wypowiedział się na temat planów odnośnie stworzenia gry

Katarzyna Dąbkowska, 06.11.2018 11:17 10

Twórcy nie wykluczają pojawienia się takiej produkcji, ale jeszcze na nią poczekamy.

BlizzCon był dla fanów gier Blizzarda sporym rozczarowaniem. Zamiast Diablo 4 na PC i konsole otrzymali grę na smartfony i tablety w postaci Diablo Immortal. Co więcej, opiera się ona mocno na poprzednich projektach NetEase. Gracze otrzymali jednak Warcraft III: Reforged w zremasterowanej wersji. Jeśli zastanawialiście się jednak, czy w najbliższym czasie możecie spodziewać się gry Warcraft IV, będziecie rozczarowani odpowiedzią na swoje pytanie. W wywiadzie dla serwisu GameSpot Pete Stilwell powiedział, że aktualnie plany na wydanie „czwórki” nie istnieją, choć nie wyklucza, że w przyszłości takie mogą się pojawić.

- W sumie nie wykluczałbym takiej ewentualności w przyszłości, ale w tej chwili nie mamy planów na wydanie Warcraft IV. Prace nad tym, by Warcraft III: Reforged było dobre są aktualnie naszym priorytetem.

Stilwell potwierdził również, że Blizzard aktualnie skupia się bardzo na wspieraniu World of Warcraft: Battle of Azeroth. Firma potwierdziła również, że ma w planach kilka innych projektów związanych z serią Diablo. Chciała przy tym ostudzić lekko emocje po zapowiedzi Diablo Immortal.

najnowsze

Hardwareowe Podsumowanie Tygodnia #1

Hardwareowe Podsumowanie Tygodnia zbiera w szybki skrót wszystkie najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia w branży PC.