News

World of Warcraft: Przez Mroczny Portal pióra Christie Golden i Aarona Rosenberga zadebiutuje już jutro

LM, 12.02.2019 14:34 0

Kontynuacja historii opowiedzianej w Falach Ciemności trafi na półki księgarń nakładem Wydawnictwa Insignis.

Już jutro na półkach polskich księgarń ukaże się najnowsza powieść w uniwersum World of Warcraft – Przez Mroczny Portal autorstwa Christie Golden i Aarona Rosenberga, czyli kontynuacja wydanej w styczniu minionego roku książki World of Warcraft: Fale ciemności pióra Aarona Rosenberga. Powieść ukaże się nakładem Wydawnictwa Insignis, a pod tym adresem możecie zapoznać się z jej fragmentem.

Jest jeszcze bardziej przebiegła i zdeterminowana niż przedtem! Wydawać by się mogło, że zniszczenie Mrocznego Portalu zdołało położyć kres inwazji, ale nawet zawalenie się międzywymiarowego przejścia nie powstrzyma na długo orczych klanów. To, co zostało zniszczone, może zostać odbudowane, dając im kolejną szansę na przetrwanie. Ponownie zjednoczeni pod wodzą starego szamana Ner’zhula i Terona Krwawego Biesa orkowie z impetem najeżdżają świat ludzi, aby zdobyć magiczne artefakty, które są kluczem do podbojów nowych światów.

Świadomi ich niewyobrażalnej mocy i szkód, jakie mogą wyrządzić w nieodpowiednich rękach, Synowie Lothara raz jeszcze jednoczą siły, aby wypowiedzieć Hordzie wojnę na ich własnym terytorium. Zmobilizowana pod wodzą paladyna Turalyona i arcymaga Khadgara Ekspedycja Przymierza wkracza do Draenoru! Na jej drodze staną legendarni wodzowie Hordy: Grommasz Piekłorycz, Kargat Brzytworęki, Kilrogg Martwooki oraz jedna z największych plag Azeroth – Śmiercioskrzydły we własnej osobie!

Jak wyglądały burzliwe dzieje Ner’zhula, prowadzące do jego ostatecznego upadku i przemiany w Króla Lisza? W jaki sposób Śmiercioskrzydły przyczynił się do zagłady czarnego rodu smoków? Co wpłynęło na ukształtowanie Rubieży – krainy stworzonej w jednym z najlepiej ocenianych dodatków do World of Warcraft – Burning Crusade? Jakie wydarzenia doprowadziły Turalyona i Allerię do Armii Światłości? Nie zwlekajcie z poznaniem odpowiedzi i ruszajcie do księgarń!

Gram.pl objął premierę powieści World of Warcraft: Przez Mroczny Portal patronatem medialnym.

najnowsze