Felieton

Fallout 76 w Niemczech dodawany w prezencie nawet do dysków twardych

Małgorzata Trzyna, 11 lutego 2019 13:39 2

Liczba egzemplarzy Fallouta 76 czekających na właścicieli musi być naprawdę spora.

O tym, że niemieccy dystrybutorzy dwoją się i troją, by opróżnić magazyny z Fallouta 76 (GameStop oferował egzemplarz gry nawet w przypadku używanych kontrolerów DualShock 4), pisaliśmy już kilka dni temu. Teraz niczego nie podejrzewający klienci sklepów w Niemczech otrzymują grę w prezencie z dyskami twardymi Seagate. Nawet jeśli gra jest zupełnie darmowa, pracownicy często spotykają się z dziwnymi reakcjami osób, którym "wciskają" bezpłatny egzemplarz.

Źródło: https://www.reddit.com/user/Holographic_Plus


- Fallouta 76 dostajesz z każdym Xboksem, PS4, dyskiem Seagate dla PS4, kontrolerem Dualshock, kilkoma innymi kontrolerami oraz oryginalnymi kontrolerami Xbox. Nawet jeśli nie chcesz. W porządku. Reakcje klientów, kiedy "wciskam" im darmową grę, bywają naprawdę zabawne.

Zdarza się, że w ciągu kilku miesięcy od premiery niektóre tytuły zostają objęte ogromnymi promocjami, niemniej w Niemczech jest to raczej bezprecedensowy przypadek. Wygląda na to, że w całym kraju zamówiono zbyt wiele egzemplarzy Fallouta 76 w wersji pudełkowej.

Po fatalnym starcie Fallouta 76 (w recenzji oceniliśmy ten tytuł na 3,5/10 punktów) pojawiły się nawet plotki, że gra zostanie udostępniona w modelu free-to-play, jednak Bethesda zaprzeczyła tym doniesieniom. Firma od chwili wydania gry przygotowuje kolejne aktualizacje i wprowadza poprawki.

Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Czy to koniec BioWare? UE przygląda się Valve! - GramTV News
W The Elder Scrolls Blades mogą już zagrać wszyscy chętni
Fani Fallouta 76 niezadowoleni z pomysłu dodania do gry przedmiotów pay-to-win
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.