News

Battlefield V na PC z obsługą DLSS w nadchodzącej aktualizacji

LM, 11.02.2019 11:21 0

Obok tego tytuł doczeka się nowych trybów rozgrywki i szeregu usprawnień.

Studio DICE ujawniło zawartość nadchodzącej, zaplanowanej na wtorek 12 lutego aktualizacji najnowszej odsłony swojego cyklu pierwszoosobowych wojennych strzelanin – Battlefiled V. Tym razem deweloperzy postarali się przede wszystkim o wprowadzenie do gry masy poprawek, które znacząco podniosą jakość rozgrywki, ale w łatce znalazło się też nieco miejsca dla nowej zawartości i dodatkowych funkcji. Najważniejszymi z tych ostatnich są liczne poprawki dla działania techniki RTX w Battlefield V oraz nadchodzące wsparcie dla supersamplingu DLSS, skierowane do użytkowników najnowszej generacji kart grafiki Nvidii.

Wraz z Update #3 w Battlefield V zadebiutuje nowy kooperacyjny tryb rozgrywki PvE – Siły połączone (Combined Arms), w którym stawimy czoła sterowanym przez sztuczną inteligencję przeciwnikom w serii ośmiu misji dla maksymalnie czterech graczy. Obok tego na początku marca pojawi się nowy, nieco odmieniony Szturm (Rush), który będzie dostępny przez ograniczony czas podczas trwającego już drugiego rozdziału Teatrów Wojny – Uderzenie Pioruna. O wszystkich szczegółach nadchodzącej łatki możecie przeczytać pod tym adresem.

Battlefield V zadebiutowało 20 listopada na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami EA, tytuł trafił już do ponad 7 milionów graczy.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.