Respawn Entertainment nie pracuje obecnie nad Titanfall 3

LM
2019/02/05 10:26
0
0

Studio na razie zamierza skupić się na rozwoju wydanej wczoraj na PC i konsolach strzelanki Apex Legends.

Jeśli zastanawialiście się, czy wypuszczenie na rynek strzelanki Apex Legends będzie miało niekorzystny wpływ na dalszy rozwój serii Titanfall, to musimy Was zmartwić. W rozmowie z redakcją serwisu Eurogamer Drew McCoy ze studia Respawn Entertainment zdradził, że chociaż pojawiało się wiele pogłosek, jakoby deweloperzy po cichu pracowali nad grą Titanfall 3, to w rzeczywistości koncentrowali się oni na strzelance Apex Legends. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że na razie Respawn zamierza skupić się na rozwoju swojej sieciowej produkcji, co oczywiście nie wyklucza faktu, iż w nadchodzących latach jeszcze usłyszymy o serii Titanfall.

Respawn Entertainment nie pracuje obecnie nad Titanfall 3

Co ciekawe, według serwisu Kotaku gra Titanfall 3 była w produkcji jeszcze w 2017 roku z możliwą datą premiery zaplanowaną na końcówkę ubiegłego roku. Ostatecznie zawartość przygotowaną z myślą o trzeciej odsłonie cyklu przeniesiono do Apex Legends. Czy tak właśnie było? Być może kiedyś się dowiemy.

GramTV przedstawia:

Tymczasem przypominamy, że darmowe Apex Legends od wczoraj dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One, a do tej pory wypróbował je już ponad milion graczy. Więcej informacji o strzelance znajdziecie tutaj.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!