News

Bungie po rozwodzie z Activision pracuje nad nowym projektem?

Katarzyna Dąbkowska, 19.01.2019 18:02 0

Luke Smith zapewnia, że Destiny ma się dobrze.

Bungie, jak podawaliśmy ostatnio, nie tak dawno „rozwiodło się” z Activision. Twórcy Destiny nie będą już współpracować ze sobą w pracach nad wspomnianą serią. Gracze zaczęli się zatem nieco obawiać o jej przyszłość. Luke Smith postanowił wypowiedzieć się na ten temat i uspokoić nastroje użytkowników.

Jak napisał we wpisie Smith, Bungie nie ma zamiaru rezygnować z Destiny i planuje bogatą przyszłość dla serii.

W dłuższej perspektywie Bungie angażuje się w Destiny. Stworzyliśmy ten świat i trzymamy jego przyszłość mocno w naszych rękach. Ogromna większość zespołu ciężko pracuje nad przyszłymi doświadczeniami, wrogami i nowymi możliwościami postaci, które tworzycie od 2014 roku. Będziemy nadal to robić

Bungie zapewnia, że wspomniana seria będzie wciąż rozwijana o nową zawartość. Ciekawy jest jednak urywek, w którym Smith pisze o tym, iż „ogromna większość” zespołu pracuje nad Destiny i nową zawartością do gry. Oznacza to, że część jednak nie jest zaangażowana w prace nad tym cyklem. Jest zatem prawdopodobieństwo, iż Bungie zaczęło już prace nad nowym projektem. Być może chodzi tutaj o Matter. Taką markę zarejestrowała firma w minionym roku.

najnowsze