News

Mortal Kombat 11 Kollector's Edition i data bety gry zapowiedziane

Katarzyna Dąbkowska, 18.01.2019 10:43 0

Produkcja zadebiutuje w kwietniu i szykuje się najkrwawsza z gier w serii.

Mortal Kombat 11 zostało szumnie zapowiedziane wczoraj wieczorem. Mogliśmy wtedy zobaczyć najnowszy zwiastun produkcji i dowiedzieliśmy się, kiedy tytuł ten zadebiutuje na naszym rynku. To jednak nie koniec zapowiedzi. Podczas konferencji pokazano również edycję kolekcjonerską oraz poinformowano o testach beta gry.

Testy beta odbędą się prawie na miesiąc przez planowaną premierą. Start bety ma odbyć się 28 marca. W zamkniętej becie wezmą udział ci gracze, którzy zdecydowali się na zakup gry przedpremierowo. Ci sami użytkownicy otrzymają również dostęp do ekskluzywnej postaci w grze. Będzie nim Shao Khan.

Zapowiedziano również edycję kolekcjonerską gry. W jej skład wchodziła będzie maska Scorpiona. Nie wiadomo jednak, czy będziemy mogli ją zakładać, czy może jednak będzie na stałe przytwierdzona do stojaka, jak na zdjęciu. Poza tym w edycji tej znajdziemy grę Mortal Kombat 11 Premium Edition, w skład którego wchodzi 6 postaci z dodatku, 7 skórek, 7 dodatkowych elementów ekwipunku oraz zapewnienie wczesnego dostępu do postaci z DLC. Dodatkowo w pudełku znajdziemy opakowanie steelbook, a także magnes. Produkcja zadebiutuje 23 kwietnia.

najnowsze