Felieton

Mortal Kombat 11 Kollector's Edition i data bety gry zapowiedziane

Katarzyna Dąbkowska, 18 stycznia 2019 10:43 0

Produkcja zadebiutuje w kwietniu i szykuje się najkrwawsza z gier w serii.

Mortal Kombat 11 zostało szumnie zapowiedziane wczoraj wieczorem. Mogliśmy wtedy zobaczyć najnowszy zwiastun produkcji i dowiedzieliśmy się, kiedy tytuł ten zadebiutuje na naszym rynku. To jednak nie koniec zapowiedzi. Podczas konferencji pokazano również edycję kolekcjonerską oraz poinformowano o testach beta gry.

Testy beta odbędą się prawie na miesiąc przez planowaną premierą. Start bety ma odbyć się 28 marca. W zamkniętej becie wezmą udział ci gracze, którzy zdecydowali się na zakup gry przedpremierowo. Ci sami użytkownicy otrzymają również dostęp do ekskluzywnej postaci w grze. Będzie nim Shao Khan.

Zapowiedziano również edycję kolekcjonerską gry. W jej skład wchodziła będzie maska Scorpiona. Nie wiadomo jednak, czy będziemy mogli ją zakładać, czy może jednak będzie na stałe przytwierdzona do stojaka, jak na zdjęciu. Poza tym w edycji tej znajdziemy grę Mortal Kombat 11 Premium Edition, w skład którego wchodzi 6 postaci z dodatku, 7 skórek, 7 dodatkowych elementów ekwipunku oraz zapewnienie wczesnego dostępu do postaci z DLC. Dodatkowo w pudełku znajdziemy opakowanie steelbook, a także magnes. Produkcja zadebiutuje 23 kwietnia.

AMD z poprawkami dla Mortal Kombat 11 na kartach Radeon
Mortal Kombat 11 to nie 11/10, ale jest świetny - przegląd ocen
Żywe Trupy od TellTale otrzymają kompletne wydanie – zapowiedziano The Walking Dead: The Telltale Definitive Series
Zwiastun premierowy Mortal Kombat 11 z remiksem klasycznego motywu z MK
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.