Felieton

What Remains of Edith Finch za darmo w sklepie Epic Games

LM, 11 stycznia 2019 16:31 0

Bezpłatną kopię przygodówki możecie zgarnąć do 24 stycznia.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Epic Games udostepniła na swojej platformie cyfrowej dystrybucji kolejny bezpłatny tytuł. Tym razem bez żadnych dodatkowych opłat możemy zgarnąć grę What Remains of Edith Finch – niezależną przygodówkę od studia Giant Sparrow z 2017 roku. Darmową kopię znajdziecie pod tym adresem gdzie będzie dostępna do 24 stycznia. Wtedy w jej miejscu pojawi się kolejna produkcja, aczkolwiek Epic Games nie ujawniło jeszcze, co ma w zanadrzu.

What Remains of Edith Finch to nietypowa opowieść, którą poznamy jako tytułowa Edith Finch. Finalny obraz produkcji tworzy kilka powiązanych ze sobą historii, podczas których nasza bohaterka wcieli się w jednego z nieżyjących już krewnych, by poznać przebieg dnia, który zakończył się jego śmiercią. Całość porusza tematykę ulotności ludzkiego życia i czerpie garściami z twórczości Edgara Allana Poe czy Howarda Phillipsa Lovecrafta.

Tytuł zadebiutował w kwietniu 2017 roku na PC i PlayStation 4, a kilka miesięcy później ukazał się także na Xboksie One.

Zapowiedziano ReadySet Heroes – imprezową grę akcji z elementami RPG od twórców Orcs Must Die!
TOP 5 gamingowych PC w ofercie Actina!
Iron Man VR jeszcze w tym roku trafi na PlayStation VR
Zobacz przeciwnika, którego pokochali streamerzy Sekiro: Shadows Die Twice
najnowsze