News

What Remains of Edith Finch za darmo w sklepie Epic Games

LM, 11.01.2019 16:31 0

Bezpłatną kopię przygodówki możecie zgarnąć do 24 stycznia.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Epic Games udostepniła na swojej platformie cyfrowej dystrybucji kolejny bezpłatny tytuł. Tym razem bez żadnych dodatkowych opłat możemy zgarnąć grę What Remains of Edith Finch – niezależną przygodówkę od studia Giant Sparrow z 2017 roku. Darmową kopię znajdziecie pod tym adresem gdzie będzie dostępna do 24 stycznia. Wtedy w jej miejscu pojawi się kolejna produkcja, aczkolwiek Epic Games nie ujawniło jeszcze, co ma w zanadrzu.

What Remains of Edith Finch to nietypowa opowieść, którą poznamy jako tytułowa Edith Finch. Finalny obraz produkcji tworzy kilka powiązanych ze sobą historii, podczas których nasza bohaterka wcieli się w jednego z nieżyjących już krewnych, by poznać przebieg dnia, który zakończył się jego śmiercią. Całość porusza tematykę ulotności ludzkiego życia i czerpie garściami z twórczości Edgara Allana Poe czy Howarda Phillipsa Lovecrafta.

Tytuł zadebiutował w kwietniu 2017 roku na PC i PlayStation 4, a kilka miesięcy później ukazał się także na Xboksie One.

najnowsze