Michael Pachter o Sony - „to głupki”; mówi też o PS5

Katarzyna Dąbkowska
2019/01/02 10:46
1
0

Pachterowi nie podobają się decyzje japońskiej firmy.

Michael Pachter o Sony - „to głupki”; mówi też o PS5

Michael Pachter jest jednym z najbardziej znanych analityków zajmujących się branżą gier. Wielokrotnie wypowiadał się na temat postanowień różnych firm. Krytykował Microsoft, Sony i inne firmy. Tym razem ponownie wziął na ruszt japońską firmę i skomentował jej decyzję odnośnie ominięcia tegorocznych targów w Stanach Zjednoczonych.

Jak zapewne pamiętacie, Sony nie pojawi się na najważniejszych targach growych w tym roku. Nie wiadomo do końca, co tak naprawdę kryje się za tą decyzją, jednak Pachter postanowił to skomentować.

GramTV przedstawia:

- Myślę, że to jednorazowe. Uważam, że podjęli złą decyzję. Sądzę, że w jakiś sposób wewnętrznie ustalili, że te pieniądze nie są dobrze wydane - i są w wielkim błędzie. Nie wiem, ile wydadzą na E3, ale nawet jeśli to 15 milionów dolarów, dostają z tego 15 milionów dolarów w ramach promocji. Uważam więc, że są głupkami, bo omijają takie wydarzenie. I z pewnością tam wrócą.

Pachter skrytykował również ich ostatnią konferencję mówiąc, że nikt jej nie zrozumiał, była słaba i bezsensowna. Sony, jak stwierdził, wydało na nią miliony, a się nie powiodło. Dlatego firma postanowiła nie powtarzać tego błędu na tegorocznych targach. Pachter powiedział tez kilka słów na temat PS5. Jak twierdzi, konsola zostanie zapowiedziana pod koniec roku, a jej premiery na rynku można się spodziewać dopiero w przyszłym roku.

Komentarze
1
sebba99
Gramowicz
02/01/2019 23:08

Srerio - albo to analityk jak z kozich ja@c kastaniety, albo ten news to zwykły fake. Nie wie ile kasy mogą wydać na promocję, stwierdzenia "bezsensowna", "nikt nie zrozumiał" i "słaba"... serio to jest rasowa retoryka analityka ? To raczej ględzenie trolla, w dodatku z niezbyt lotnym umysłem...