Respawn Entertainment buduje zespół do produkcji nowej odsłony Titanfall?

LM
2018/12/20 12:41
0
0

Nowa oferta pracy może być wskazówką dla niezapowiedzianego jeszcze projektu studia.

Jeszcze w październiku szef Electronic Arts wyraźnie dał do zrozumienia, że znane przede wszystkim za sprawą serii Titanfall studio Respawn Entertainment pracuje obecnie nad dwoma tytułami. Pierwszym z nich jest zapowiedziana podczas targów E3 gra w uniwersum Gwiezdnych Wojen, ale zarówno wydawca, jak i sam deweloper nie ujawnił szczegółów drugiego projektu. Wskazówki związane z niezapowiedzianą jeszcze grą mogą skrywać oferty pracy w Respawn, a w szczególności najnowsza z nich.

Respawn Entertainment buduje zespół do produkcji nowej odsłony Titanfall?

W opublikowanej przed kilkoma dniami ofercie Respawn rozpoczął poszukiwania doświadczonego speca od animacji, który zajmie się grą z serii Titanfall. Obok tego studio cały czas utrzymuje na stronie oferty, które wcześniej mogliśmy wiązać z dalszym rozwojem Titanfall 2, ale skoro tytuł nie otrzyma już większych dodatków, to zapewne nowi członkowie studia poszukiwani są już do prac nad kolejną odsłoną. Warto zaznaczyć, że w żadnej z nich nie znajdziemy nawet pojedynczej wzmianki o Titanfall 3, więc do czasu oficjalnego ujawnienia projektu należy podchodzić do omówionych tu doniesień z dużą rezerwą.

GramTV przedstawia:

Titanfall 2 zadebiutowało w październiku 2016 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Tytuł spotkał się z uznaniem zarówno recenzentów, jak i graczy, ale niefortunne okienko wydawnicze obfitujące w premiery Battlefield 1 i nowego Call of Duty skutecznie przekreśliło szanse gry na spektakularny komercyjny sukces. Ostatecznie deweloperzy przez długi czas aktywnie wspierali grę masą dodatkowej, darmowej zawartości.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!