Zbliża się weekend z otwartą betą Conqueror's Blade

Małgorzata Trzyna
2018/12/13 15:27
0
0

Udział w testach Conqueror's Blade mogą wziąć wszyscy, którzy się zarejestrują na oficjalnej stronie gry.

Zbliża się weekend z otwartą betą Conqueror's Blade

Conqueror's Blade to nadchodzące MMO free-to-play od Booming Games, osadzone w średniowiecznych realiach, ze strategiczną rozgrywką. W grze pojawią się jednostki należące zarówno do wschodnich, jak i zachodnich cywilizacji, od szwajcarskich halabardników przez mongolskich jeźdźców po samurajów. Poza walkami i oblężeniami w grze czeka nas podejmowanie strategicznych decyzji związanych z kontrolą nad terytoriami, dyplomacją czy ekonomią.

GramTV przedstawia:

Conqueror's Blade wypróbujemy w najbliższy weekend - ci, którzy chcą wziąć udział w becie (Winter Mayhem Siege Test) powinni zarejestrować się na oficjalnej stronie gry. Beta odbędzie się w dniach 15-16 grudnia. W tym czasie twórcy chcą przeprowadzić testy obciążeniowe i sprawdzić system matchmakingu.

Po zakończeniu weekendu dotychczasowi beta-testerzy, osoby, które zainwestowały w pakiety fundatorskie Conqueror's Blade oraz ci, którzy otrzymają zaproszenia na kanałach społecznościowych, będą mogli grać dalej podczas zamkniętej bety w dniach 17-19 grudnia.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!