Conqueror's Blade z nowym trailerem pokazującym oblężenia

Małgorzata Trzyna
2018/11/18 19:17
1
0

Gra oferuje możliwość prowadzenia oblężeń i dowodzenia ogromnymi armiami.

Conqueror's Blade z nowym trailerem pokazującym oblężenia

Conqueror's Blade to MMO, w którym przeniesiemy się w czasy w średniowiecza. Jednym z elementów gry są oblężenia na dużą skalę, podczas których dowodzimy dużymi armiami. Uczestniczący gracze kierują atakującymi lub obrońcami, wydają rozkazy oddziałom, a także wykonują specjalne manewry, starając się nie dać zabić.

GramTV przedstawia:

Wyobraź sobie, że jesteś władcą i pochodzisz z szanowanego rodu, podczas gdy wszelkiej maści nowi lordowie i baronowie szepczą między sobą i kwestionują twą władzę w regionie. - pisze Booming Games. - Czas dać któremuś z nich nauczkę, z której wnioski wyciągną (miejmy nadzieję) wszyscy. Twój najbardziej zaufany doradca służy podpowiedzią, w jaki sposób najlepiej trzymać sąsiadów w ryzach.

Twórcy zapowiedzieli także kolejną fazę beta-testów, podczas której będziemy mogli wyjść poza mury zamku, zobaczyć otwarty świat i maszerować ze swymi armiami. Booming Games chce wprowadzić graczy w system zasobów, rzemiosła i sieci karawan łączących miasta. Do testów beta można zapisać się na stronie cb.my.com. Gwarantowany dostęp do bety zapewniają pakiety fundatorów. Sama gra ma być oparta na modelu free-to-play.

Komentarze
1
GranyPiotrek
Gramowicz
27/05/2020 16:06

No oblężenia są miodzio, bardzo fajnie się gra.