News

Wystartowały zapisy do zamkniętej bety World of Warships: Legends

Małgorzata Trzyna, 06.12.2018 15:04 0

Pierwszy beta-weekend World of Warships: Legends rozpocznie się 21 grudnia.

Zbliża się pierwszy weekend, podczas którego fani okrętów wojennych będą mogli wziąć udział w zamkniętej becie World of Warships: Legends na PS4 i Xboksie One. Ma być to największy przedpremierowy test z mnóstwem nowej zawartości. Testy rozpoczną się 21 grudnia i można już się do nich zapisywać na oficjalnej stronie gry, by zapewnić sobie specjalne nagrody na premię w 2019 roku.

Podczas beta-testów sprawdzimy ponad 30 legendarnych, japońskich i amerykańskich okrętów wojennych, wśród których znajdą się pancernik Iowa i krążownik Amagi. W grze pojawią się także dowódcy, z czego każdy stosuje nieco inne strategie w walkach, ma swoje mocne strony i umiejętności. Wcielimy się m.in. w admirała Normana Scotta i taktyka Isoroku Yamamoto.

Beta pozwoli zapoznać się z misjami, za których wykonanie zdobędziemy specjalne nagrody i potężne bonusy. Będziemy mogli rywalizować ze sobą o jak największą liczbę zatopionych wrogich okrętów, ilość zdobytego doświadczenia i spowodowanych pożarów. Komunikacja głosowa ułatwi koordynowanie ataków i ustalanie taktyki z innymi graczami.

Twórcy zapowiadają także nowy interfejs użytkownika przystosowany do dużych ekranów i konsol - możemy liczyć na bardziej przejrzyste menu. Poprawiono także efekty wody, dymu i modele okrętów, by zapewnić realistyczne przeżycia. Dzięki temu, że gra jest robiona od podstaw na konsole, wykorzysta pełnię ich mocy.

najnowsze