Felieton

Drift19 - polskie studio wyda na świat symulator kierowcy driftowego w przyszłym roku

Katarzyna Dąbkowska, 06 grudnia 2018 15:01 1

Gra pojawi się już za kilka miesięcy.

Już jakiś czas temu polskie studio ECC Games, czyli twórcy chociażby Darkest Hunters, informowało, że ma zamiar stworzyć pierwszy w historii symulator kierowcy rajdowego. Drift19 ma być, jak twierdzą twórcy, pierwszym w historii profesjonalnym symulatorem kierowcy driftowego. Jak mówią przedstawiciele firmy, do tej pory mieliśmy okazję doświadczyć driftu w grach, ale bardziej jako dodatku niż jako konkretnego doświadczenia. Teraz ma się to zmienić wraz z nową grą, której premiera, jak potwierdzono, zaplanowana jest na przyszły rok.

Drift19 skupi się wyłącznie na driftowych trikach na drogach. Gra będzie oferowała nie tylko możliwość szalonych zabaw za kółkiem, ale również opcję budowania i tuningowania własnych aut. Najmniejsza zmiana wprowadzona w samochodzie ma mieć realny wpływ na jego późniejsze wyniki. Jak twierdzą twórcy - gracze będą czuć się jak za kółkiem auta na prawdziwych zawodach driftowych. O tym, czy mają rację, przekonamy się dopiero w przyszłym roku. Dokładna data premiery nie została jeszcze podana, jednak ECC Games podało do wiadomości, że planuje wypuścić grę w świat na przełomie pierwszego i drugiego kwartału przyszłego roku.

Moving Out wprowadzi najdziwniejsze przeprowadzki na świecie
Cooking Simulator - polski symulator zrobi Gordona Ramsaya z każdego fajtłapy w kuchni
Farming Simulator 19 - recenzja - to nie są traktory, których szukacie
Zapowiedziano Castle Flipper, czyli symulator budowniczego zamków
najnowsze

Nowy gameplay z Beyond Good & Evil 2!

Ubisoft zaprezentował nowe fragmenty rozgrywki z Beyond Good & Evil 2. Ogłosił również, że do ekip zaangażowanych w projekt dołączyło kolejne studio.

Geralt z Rivii w Monster Hunter World!

4

Szykują się spore nowości w Monster Hunter World. Jedną z najbardziej interesujących będzie zaproszenie Wiedźmina Geralta na gościnne występy.