Gothic II Żeglarze Burz – zobacz pierwszy zwiastun fabularnej modyfikacji do gry Piranha Bytes

LM
2018/11/18 18:23

Przenieś się na Wschodni Archipelag, by poznać skomplikowaną i wielowątkową historię młodego dezertera.

Wygląda na to, że fani gier studia Piranha Bytes, którzy oczekują premiery popularnej modyfikacji Dzieje Khorinis, powinni na listę interesujących projektów wpisać kolejną, być może tworzoną z mniejszym rozmachem, ale wciąż wartą uwagi modyfikację Żeglarze Burz.

Gothic II Żeglarze Burz – zobacz pierwszy zwiastun fabularnej modyfikacji do gry Piranha Bytes

Modyfikacja przeniesie nas na mniej znane zakątki wykreowanego na potrzeby serii Gothic świata. Akcja Żeglarzy Burz rozgrywa się na terenie Wschodniego Archipelagu, który skutkiem intrygi króla Rhobara II stał się państwem marionetkowym Myrtany. Wojska Rhobara II, zbrojna Inkwizycja wyznawców Innosa i napady orków to tylko część zmartwień naszego bohatera – młodego dezertera, który za wszelką cenę pragnie powrócić w rodzinne strony. O tym, jak potoczą się jego losy, przekonamy się już niebawem.

Gothic II Żeglarze Burz to rozbudowana modyfikacja do drugiej odsłony serii Gothic z dodatkiem Noc Kruka, za której przygotowanie odpowiada grupa the Artisans. Wśród jej członków znajdziemy także osoby, które obecnie pomagają współtworzyć wspomnianą już modyfikację Dzieje Khorinis.

GramTV przedstawia:

Data premiery moda nie została jeszcze ujawniona, a tymczasem zachęcamy Was do śledzenia profilu modyfikacji na Facebooku i w serwisie moddb.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!