Mass Effect: Andromeda z pakietem poprawek dla Xboksa One X

LM
2018/11/07 18:51

Tytuł zadebiutował w marcu ubiegłego roku na PC i konsolach ósmej generacji.

Dziś 7 listopada, czyli ważny dzień dla wszystkich fanów serii Mass Effect. Niestety przy okazji N7 odpowiedzialne za markę studio BioWare nie pokusiło się o jakieś nowe szczegóły związane z dalszym losem marki, a zamiast tego przygotowało aktualizację gry Mass Effect: Andromeda dedykowaną użytkownikom konsol Xbox One X.

Mass Effect: Andromeda z pakietem poprawek dla Xboksa One X

Pakiet poprawek dla najmocniejszego wariantu konsoli Microsoftu ma w domyśle zapewnić możliwość rozgrywki w rozdzielczości 4K, aczkolwiek konkretnej listy atrakcji w omawianej łatce jeszcze nie ujawniono. Aktualizacja waży niespełna 2 GB i już trafiła na serwery, więc niedługo powinny pojawić się także jej szczegóły.

GramTV przedstawia:

Mass Effect: Andromeda trafiło na rynek w marciu 2017 roku. Gra ukazała się na PC i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, ale raczej nie przypadła do gustu sporej grupie fanów serii. Wyniki komercyjne były na tyle słabe, że wydawca gry – Electronic Arts – nie zdecydował się na opracowanie popremierowych dodatków. Chociaż wydawało się, że seria pójdzie w odstawkę, deweloperzy BioWare’e ujawnili, że z pewnością powstanie jej kolejna odsłona, ale na razie nie są jeszcze gotowi, by o niej mówić.

Komentarze
4
NemoTheEight
Gramowicz
09/11/2018 00:06

Dobra, nominację do tytułu Najwiiększych Optymistów branży maja. Jak zrobią ME 5 licząc na sukces w przedsprzedaży oto im własnoręcznie medal zrobię.

Headbangerr
Gramowicz
08/11/2018 16:21

My face is tired.

twilitekid
Gramowicz
08/11/2018 14:25

> Tytuł zadebiutował w marcu ubiegłego roku na PC i konsolach ósmej generacji.

 

Ósmej? Czyli na WiiU tez? ;)

DziaDD
Gramowicz
07/11/2018 23:39

Nawet niech nie robią kolejnej części, wystarczy jak dadzą remake wszystkich ( trzech ), będę zachwycony.