News

Fallout 76 - Bethesda ostrzega - może być dużo błędów!

Katarzyna Dąbkowska, 23.10.2018 10:57 13

Start bety już dziś.

Fallout 76 to najnowszy projekt Bethesdy, która, jak jeszcze nie słyszeliście, słynie z bugów... Z kolejną produkcją nie będzie inaczej. Twórcy właśnie wydali dość niepokojącą notkę w przeddzień startu bety, w której piszą o tym, że jest to dla nich nowy, przerażający rejon i można spodziewać się wielu bugów. Od tego jednak, jak potwierdzono we wpisie, jesteśmy my – gracze. To do nas będzie należało znalezienie tych błędów w grze i zaraportowanie o nich firmie.

Jako studio skupione na projektowaniu odbyliśmy wiele podróży. Staraliśmy się nie powtarzać, ale wszystkie nasze gry mają podobne DNA. W 2015 roku postanowiliśmy spróbować czegoś bardzo nowego i bardzo przerażającego dla nas wszystkich - wybraliśmy jeden z naszych światów i uczyniliśmy z niego świat kompletnie online – pisze Bethesda.

W oświadczeniu można również przeczytać, że Bethesda pracowała nad tym projektem kilka lat i nie spodziewała się, iż będzie tak ogromny. Co więcej, mówi, że nie potrafi dokładnie określić jaki to będzie świat, bo całość rozgrywki będzie zależeć od graczy. Jak twierdzą przedstawiciele firmy – zazwyczaj produkują grę, później ją wydają i robią sobie krótką przerwę. Teraz ma być jednak zupełnie inaczej – teraz wydanie gry będzie dopiero początkiem przygody.

Bethesda potwierdziła również, że jest to dla nich całkowicie nowy projekt, z nowymi pomysłami, dlatego, co brzmi nieco niepokojąco, należy spodziewać się bugów. Firma mówi, że będzie to nowa forma błędów, więc liczy na to, iż w odnalezieniu ich pomogą gracze. Z pewnością w ich naprawieniu pomogą testy beta.

najnowsze