Informacje

The Walking Dead: The Final Season - Skybound ujawnia, kiedy można spodziewać się trzeciego epizodu

... Katarzyna Dąbkowska

Trzeci eizod powinien pojawić się niedługo.

The Walking Dead: The Final Season - Skybound ujawnia, kiedy można spodziewać się trzeciego epizodu - obrazek 1

Walking Dead: The Final Season nie ma za sobą najłatwiejszej drogi. Twórcy gry, Telltale Games, poinformowali nie tak dawno, że nie dadzą rady kontynuować prac nad tym tytułem, bo studio zostanie zamknięte. Początkowo powiedzieli, iż na miejscu będzie jeszcze 25 pracowników, którzy dokończą pracę nad istniejącymi projektami. Ostatecznie jednak przerwano prace nad ostatnimi epizodami ze wspomnianej gry. Okazało się, że Telltale nie chciało jednak zostawiać swojego „dziecka” na pastwę losu. Projekt przekazano firmie Skybound, która postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań graczy na temat ostatnich epizodów tej produkcji.

The Walking Dead: The Final Season doczeka się, jak twierdzi wspomniane studio, trzeciego epizodu jeszcze w tym roku. Jak potwierdzono – prace nad tym odcinkiem dobiegały końca, kiedy projekt ostatecznie przekazano, więc Skybound nie powinno mieć większych problemów z jego dokończeniem. Inaczej sprawa ma się z czwartym epizodem. Jak twierdzą przedstawiciele firmy, czwarty epizod jest praktycznie nieruszony, więc zdecydowanie nie pojawi się w tym roku.

Skybound potwierdziło też, że skontaktowało się z około 40 (byłymi już) pracownikami Telltale, którzy będą pracować nad wspomnianym projektem. Część z ekipy zajmującej się kiedyś tą pozycją dostała już nowe propozycje pracy. Więcej na temat gry dowiemy się bliżej premiery nowych epizodów. Firma chce również, by gra trafiła ponownie do sprzedaży już wkrótce. Mówi się o końcu października.

The Walking Dead: The Final Season - Skybound ujawnia, kiedy można spodziewać się trzeciego epizodu - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?