News

Elite Dangerous: Beyond - beta-testy ostatniej i największej aktualizacji rozpoczną się niebawem

Małgorzata Trzyna, 15.10.2018 16:19 0

Czwarty rozdział Beyond wprowadzi nowości związane z eksploracją, wydobywaniem surowców, trybem wieloosobowym i nie tylko.

Wkrótce rozpoczną się beta-testy czwartego rozdziału Elite Dangerous: Beyond - największej jak dotąd aktualizacji, darmowej dla posiadaczy Elite Dangerous i Elite Dangerous: Horizons. Aktualizacja wprowadzi:

  • Tryb analizy, usprawniający eksplorację galaktyki. Po wstępnym przeskanowaniu systemu, gracze będą mogli wyregulować skanery, by odnajdywać ciała niebieskie i różne zjawiska. Pojawią się niezidentyfikowane źródła sygnałów oraz strefy konfliktów. Gracze będą zatem mogli podejmować lepsze decyzje, gdzie udać się w następnej kolejności;
  • Nowe narzędzia pozwalające na sprawne wydobywanie surowców z pasów asteroid i rozbijanie asteroid z pomocą ładunków wybuchowych;
  • Eskadry - gracze będą mogli wspólnie wykonywać zadania dla społeczności oraz rywalizować o najlepsze wyniki, korzystać z nowych narzędzi do komunikacji - wbudowanego czatu w grze oraz portalu sieciowego;
  • Inne - usprawnienia strony wizualnej, usprawnienia symulacji, nowe statki kosmiczne oraz zmiany w interfejsie kokpitów.

Kolejne nowości będą prezentowane podczas transmisji zaplanowanych na 18 października, 25 października, 30 października, 1 listopada i 8 listopada. Transmisje będą startować o godzinie 20:00.

Beta rozpocznie się 23 października na PC, udział będą mogli wziąć posiadacze Elite Dangerous i Elite Dangerous: Horizons. Dokładnej daty premiery aktualizacji nie podano, ale możemy spodziewać się, że zostanie ona udostępniona po 8 listopada.

najnowsze