Actina na Poznań Game Arena 2018. Mnóstwo gadżetów do rozdania

gram. pl
2018/10/08 17:57
0
0

Największe polskie targi przemysłu elektronicznej rozrywki będą doskonałą okazją do sprawdzenia sprzętu komputerowego firmy Actina.

Actina na Poznań Game Arena 2018. Mnóstwo gadżetów do rozdania

Stoisko o powierzchni 200 m2 będzie miała na targach Poznań Game Arena 2018 redakcja ITHardware, która zaprezentuje przede wszystkim 26 jednostek komputerowych o naprawdę potężnej mocy. O ich bezkompromisowości decydują podzespoły takich firm, jak MSI, AMD, Western Digital oraz LC-POWER. Zainteresowani przetestują ich działanie sprawdzając, jak radzą sobie z najnowszą grą wyścigową Playground Games, Forzą Horizon 4.

Wrażenie na odwiedzających ma jednak robić nie tylko to co w blaszanych obudowach, ale również komfortowe fotele od Warrior Chairs, do nabycia na targach za bezcen. W obniżonych cenach dostępne będą zresztą wszystkie prezentowane produkty w strefie Sferis.pl. Mało tego, osoby, które nie dotrą na Poznań Game Arena 2018, również będą mogły skorzystać z wyjątkowych ofert na stronie internetowej sklepu.

GramTV przedstawia:

Stoisko ITHardware usytuowane będzie w pawilonie 5. na stanowisku nr 6. Każdy, kto się tam uda, może spodziewać się licznych konkursów, turniejów, quizów i prezentacji. Organizatorzy będą też mieli do rozdania setki (dosłownie!) nagród, zatem jest spora szansa, że z tego stoiska nie wyjdziecie z pustymi rękami.

Pełny kalendarz imprezy znajdziecie na stronie ITHardware. Targi Poznań Game Arena 2018 odbędą się już w najbliższy weekend, 12-14 października.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!