To już koniec Telltale Games, studio zwolniło ostatnich pracowników

Katarzyna Dąbkowska
2018/10/05 13:08
6
0

W firmie nikt już nie pracuje.

To już koniec Telltale Games, studio zwolniło ostatnich pracowników

Nie tak dawno świat obiegły niepokojące i dość nagłe wieści o tym, że Telltale Games się zamyka. Już wtedy firma potwierdziła, że pozostawi na miejscu 25 pracowników, żeby ci mogli dokończyć niektóre rozpoczęte już projekty. Okazuje się, iż tak jednak nie będzie. Jak donoszą media, pracę stracili już wszyscy pracownicy firmy i biuro opustoszało.

Z wieści wynika, że w Telltale Games nie pracuje już nikt, tak więc można już mówić o kompletnym zamknięciu studia. Nie wiadomo, co dokładnie stanie się z projektami, które już rozpoczęto. Stranger Things, jak mówią ostatnie plotki, ma tworzyć być może zewnętrzna firma, z którą zawrze porozumienie Netflix. W przypadku ostatnich odcinków The Walking Dead: The Final Season sprawa również nie jest pewna. Mówi się, że przedstawiciele Telltale poszukują inwestorów, dzięki którym wydanie ostatnich epizodów będzie możliwe.

GramTV przedstawia:

Komentarze
6
Crad999
Gramowicz
05/10/2018 19:28

Kolejny portal, który zobaczył fałszywy news, przetłumaczył na swoje i opublikował na nic nie patrząc. Owszem Pani Ratchel została zwolniona razem ze swoim zespołem, ale w Telltale wciąż pracują inni programiści/czy kto tam jeszcze został do pracy przy Netflixie.

Żenada.

Usunięty
Usunięty
05/10/2018 19:27

Dołącza do pomnika nieistniejących developerów. 

https://poziomup.wordpress.com/2018/05/09/nieistniejace-studia-tworcow-gier-komputerowych/

MisticGohan_MODED
Gramowicz
05/10/2018 18:08

Poza "The Wolf Among Us" nic takiego ciekawego nie wydali... reszta była albo kiczowara albo niegrywalna.
Trwa Wczytywanie