Ziemia złych uroków - pierwszy tom powieści Jacka Klossa wzbogaci tej jesieni Fabryczną Zonę

gram. pl
2018/10/01 13:16
0
0

Książka Ziemia złych uroków, którą gram.pl objął swym patronatem, trafi na półki księgarń jeszcze w tym miesiącu.

Ziemia złych uroków - pierwszy tom powieści Jacka Klossa wzbogaci tej jesieni Fabryczną Zonę

Fabryka Słów ogłosiła, że 17 października ukaże się książka, która rzuciła całą redakcję wydawnictwa na kolana - Ziemia złych uroków - pierwszy tom powieści Jacka Klossa, z serii Fabryczna Zona. Historia skupi się na stalkerze Kojocie, którego opuściło szczęście...

Ostatnia wyprawa chyba wyczerpała pokłady szczęścia Kojota - mógł zginąć w anomalii, ale trafiło na kogoś innego. Ta sama anomalia pomogła mu wyjść cało z ataku mutanta. Pocisk, który powinien urwać mu nogę, ledwie go drasnął. To powinno dać mu do myślenia, bo przecież nie można ciągle wygrywać. A może sam zasabotował swoje powodzenie zadawaniem nieodpowiednich pytań? Tak czy inaczej, fart Kojota właśnie go opuścił. Więcej- wyszedł trzaskając drzwiami a Kojota zostawił sam na sam z żołnierzami z Kordonu. Dla stalkera to towarzystwo równie miłe, co wataha ślepych psów. A jeśli całe spotkanie kończy się złożeniem propozycji nie do odrzucenia i wycieczką do Zony na zlecenie wojska, to wniosek może być tylko jeden.

GramTV przedstawia:

Kojot właśnie wpadł w szambo. Po szyję.

Autor książki - Jacek Kloss - to młody wielbiciel Zony z Lublina. W dzieciństwie marzył, by być żołnierzem, ostatecznie został tłumaczem, ale realizuje swe marzenie w innej formie. Należy do Lubelskiej Zony - grupy wielbicieli i odtwórców uniwersum S.T.A.L.K.E.R.a.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!