News

The Surge na Dzikim Zachodzie, czyli screeny z DLC The Good, the Bad, and the Augmented

Małgorzata Trzyna, 22.09.2018 16:35 0

Walka z szalonym naukowcem, doktorem Rischboterem, pozwoli nam zdobyć unikatowe typy broni, zestawy zbroi i nie tylko.

Już 2 października na PC, PlayStation 4 i Xboksa One trafi DLC dla The Surge - The Good, the Bad, and the Augmented. Z tej okazji udostępniono zestaw nowych screenów, na których możemy zerknąć na wrogów czekających na nas w komorach testowych szalonego doktora.

W DLC zapuścimy się do podziemi korporacji CREO, by eksplorować stare, porzucone laboratorium Quality Assurance, stworzone w celu testowania technologii firmy. Warren znajdzie się w komorach testowych, które z jakiegoś powodu wyglądają jak wyjęte prosto z filmów o Dzikim Zachodzie. Pomieszczenia te można zmieniać, wybierając do 4 spośród 16 modyfikatorów, co przełoży się na lepsze nagrody. Na końcu każdego poziomu czekają nas potężni przeciwnicy, posiadający 30 unikatowych elementów wyposażenia: zbroi, broni i implantów - które możemy zgarnąć dla siebie.

The Surge zostanie wydane niebawem także w edycji Augmented, zawierającej podstawową wersję gry, DLC The Good, the Bad and the Augmented oraz poprzednie DLC - A Walk in the Park.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.