Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Halo Infinite prawdopodobnie z mikrotransakcjami

Małgorzata Trzyna
2018/09/17 14:47

Tak wynika z najnowszego ogłoszenia z ofertą pracy.

Halo Infinite prawdopodobnie z mikrotransakcjami

343 Industries zamieściło ofertę pracy na stanowisko Online Experience Design Director, czyli dla osoby, która ma "projektować i tworzyć społecznościowe doświadczenia w grze wysokobudżetowej, dzięki którym umacniana jest społeczność" oraz "skupić się na fanach i ich pragnieniu wyrażenia pasji dla marki (przez mikrotransakcje, ale nie tylko)". Nie wyjaśniono, co będzie można kupić, korzystając z mikrotransakcji, ale możemy mieć nadzieję, że chodzi wyłącznie o przedmioty kosmetyczne. Halo Infinite ma być grą-usługą, toteż kandydat musi wykazać się znajomością psychologii - wiedzieć, co sprawia, że gracze powracają do gry.

GramTV przedstawia:

Zamieszczono także ogłoszenie z ofertą na stanowisko Senior Software Development Engineer - można znaleźć tam informację, że zadaniem nowego pracownika będzie przygotowanie systemów antyoszustowych i innych zabezpieczeń dla wersji PC.

Halo Infinite to tak właściwie Halo 6. W grze nie pojawi się tryb battle royale. Na razie data premiery pozostaje nieznana.

Komentarze
1
Oxygar
Gramowicz
17/09/2018 17:02

Nawet jeski o kosmetyki tylko chodzi, moim zdaniem Halo właśnie przestało byc grą kompletną. Tego typu gry, raz zakupione powinny oferować wszystko w tej właśnie cenie. Nie mówię o darmowych, dużych dodatkach. Z drugiej strony, "infinite" sugeruje, ze to moze być gra taka taka... Mmmomowa. Wspierana przez lata. No to wtedy...jest już to rozdrabnianie marki xd 

Szkoda, bo uwielbiam halo. Od części trzeciej sie zakochałem. No trudno.