News

Halo: Infnite nie podąży za modą? Battle royale mało prawdopodobne

Patryk Purczyński, 19.07.2018 20:09 0

Nie wygląda na to, by 343 Industries planowało pójść śladami konkurencji i udostępnić w Halo: Infinite niezwykle popularny tryb battle royale.

PlayerUnknown's Battlegrounds i Fortnite są liderami rynku jeśli chodzi o produkcje z gatunku battle royale. W ślad za nimi poszły już największe marki rynku strzelanek pierwszoosobowych, Battlefield i Call of Duty, które w swych najnowszych odsłonach również będą zawierać wspomniany model rozgrywki. Do pędzącego pociągu nie zamierza natomiast wskakiwać 343 Industries, pracujące obecnie nad Halo: Infinite.

- Mogę powiedzieć to już teraz, jedyny BR, jakim jesteśmy zainteresowani, to Battle Rifle. Oryginalny BR. Uspokójcie się więc - powiedział w programie na kanale Halo Mixer scenarzysta Jeff Easterling, odpowiadając na pytanie jednego z fanów. Zawierało ono obawę o to, że tworzenie battle royale w Halo: Infinite może pochłonąć lwią część dostępnych zasobów i przez to wydłużyć czas produkcji gry.

Przypomnijmy, że nawet multiplayer zostanie dodany do Halo: Infinite po premierze. Tej na razie próżno wypatrywać na horyzoncie.

najnowsze