Edge of Eternity ze wsparciem na modów od dnia premiery we Wczesnym Dostępie

LM
2018/09/17 08:50

Wraz z grą na serwery PC trafi narzędzie Eternal Forge, które będzie rozwijane zgodnie z oczekiwaniami użytkowników.

Studio Midgar odpowiedzialne za opracowanie ambitnego jRPG – Edge of Eternity – poinformowało, że rzeczona produkcja otrzyma pełne wsparcie dla modów. Wraz z debiutem gry w usłudze Steam Early Access na serwery platformy Valve trafi dedykowane modderom narzędzie Eternal Forge, które będzie rozwijane wraz z postępami w procesie deweloperskim. Sam modkit pozwoli na ingerowanie w kod dowolnego elementu gry, co pozwoli nie tylko zmieniać poszczególne modele czy statystyki, ale też tworzyć samodzielne kampanie czy pełne konwersje bazujące na zewnętrznej zawartości.

Edge of Eternity ze wsparciem na modów od dnia premiery we Wczesnym Dostępie

GramTV przedstawia:

Twórcy zaznaczają, że zależy im na wypuszczeniu potężnego narzędzia, które będzie przyjazne użytkownikom niezależnie od stopnia ich zaawansowania w pracy z kodem. Oczywiście liczą przy tym na wiadomość zwrotną od użytkowników, która pozwoli im lepiej dostosować funkcje Eternal Forge do oczekiwań modderów.

Edge of Eternity zmierza na komputery osobiste i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Data premiery finalnej wersji na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych nie została jeszcze ujawniona, ale wiemy, że już 29 listopada tytuł ukaże się we Wczesnym Dostępie Steam.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!