Warhammer: Chaosbane na pierwszym zapisie rozgrywki

LM
2018/09/13 14:40

Gra zmierza na PC i konsole ósmej generacji, ale jeszcze bez konkretnej daty premiery.

Warhammer: Chaosbane na pierwszym zapisie rozgrywki

Firma Bigben Interactive opublikowała w sieci najnowszy materiał promocyjny poświęcony zapowiedzianej w czerwcu grze hack'n'slash osadzonej fantastycznym uniwersum Starego Świata na licencji Games Workshop – Warhammer: Chaosbane. Przy okazji zapowiedzi zarówno wydawca, jak i odpowiedzialne za produkcję gry studio Eko Software nie uraczyły nas żadnymi konkretami dotyczącymi linii fabularnej produkcji czy mechanikami rozgrywki, ale tym razem jest nieco inaczej. Co najważniejsze, dzięki załączonemu do wiadomości wideo możemy po raz pierwszy zobaczyć zapis rozgrywki z Warhammer: Chaosbane.

GramTV przedstawia:

Akcja gry rozgrywa się krótko po zakończeniu wojny z siłami Chaosu. Gdy wydawało się, że Imperum na dobra zażegnało niebezpieczeństwo, na horyzoncie pojawiło się nowe zagrożenie, które zachwiało równowagą sił. Zaprezentowany przez twórców fragment rozgrywki przenosi nas do kanałów pod Nuln, gdzie stawimy czoła siłom zesłanym przez Nurgla. Na nagraniu znalazło się nieco miejsca na prezentację dwóch bohaterów, kilku umiejętności i lokalnej kooperacji. Tytuł bez wątpienia czerpie mnóstwo inspiracji z serii Diablo, dlatego z uwagą będziemy wyczekiwać autorskich pomysłów na urozmaicenie doskonale znanej nam formuły.

Warhammer: Chaosbane zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Daty premiery na razie nie ujawniono.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
4
lis_23
Gramowicz
14/09/2018 19:01
Dnia 13.09.2018 o 16:24, MisticGohan_MODED napisał:

Bardzo przypomina DIII... jestem zainteresowany, ale oby tylko nie skończyło jak Martyr.

A co jest nie tak z "Martyr"?

Właśnie kupiłem i jest ok, przeszkadza mi tylko to, że zmiany wyposażenia można dokonać, chyba tylko przed misją.

Hopin
Gramowicz
13/09/2018 22:03

Ja rozumiem, że w natłoku pojawiających się informacji można nie nadążyć za pewnymi newsami ale podawanie do wiadomości jakoby to miał być pierwszy zapis rozgrywki mija się z prawdą w momencie w którym gameplay hula już od dwóch tygodni. Pocieszę Was bo patrząc przez pryzmat tego newsa nie jesteście jedyni. Prośba na przyszłość o trochę więcej rzetelności.

necxelos
Gramowicz
13/09/2018 17:45

Lokacje przepiekne. >> Modele ladne. >> Animacje znosne. >> Efekty skilli i spelli koszmarne. Czyste, matematycznie rowne, swiecace sie jak psu jajca, totalnie niepasujace do uniwersum. Nawet w tak starej grze jak Dawn of War 2 efekty skilli byly o niebo lepsze i z pewnocia lepiej dopasowane do uniwersum. Warhammer to nie D&D, nie ma kwiatkow, rusalek i swietlistej pieknej magii. Efekty powinny byc brudne, krwiste i ukazujace niesamowity wysilek jaki postac musi wlozyc w ich wykonanie. Tyczy sie to tez magii, ktora w swiecie Warhammera moze i jest potezna, ale rownie grozna dla samego maga jak jego wrogow... A na tym gameplayu? Spam spelli, ktore nie robia nic, elfiak wyglada przy tym jakby byl na popoludniowej herbatce, zero wysilku. Z kolei wojak macha cleavem jak barbarzynca w diablo, a jego zbroja jest tak czysta, ze moznaby z niej jesc jak z talerza w restauracji.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
13/09/2018 16:24

Bardzo przypomina DIII... jestem zainteresowany, ale oby tylko nie skończyło jak Martyr.