News

SCUM znalazło 700 000 nabywców w ciągu tygodnia

Małgorzata Trzyna, 06.09.2018 18:27 0

Gamepires dziękuje fanom za wsparcie.

SCUM debiutowało w Steam Early Access pod koniec sierpnia i wystarczył tydzień, by gra znalazła 700 000 nabywców. Tytuł ten przebił nawet chwilowo Fortnite na Twitchu, które cieszy się gigantyczną popularnością.

- SCUM jest w Early Access od tygodnia i jesteśmy niezmiernie wdzięczni fanom za wsparcie - pisze Gamepires. - Nasz zespół ciężko pracuje nad nowymi aktualizacjami, funkcjami i zawartością, obecnie dla ponad 700 000 graczy! Więcej wieści wkrótce, więźniowie.

SCUM to największa premiera Devolver Digital w historii. Pierwszego dnia liczba osób grających równocześnie sięgnęła 50 tysięcy, zaś liczba nabytych egzemplarzy wyniosła 250 tysięcy.

W grze wcielamy się w więźniów zesłanych na odizolowaną wyspę, by wziąć udział w krwawej rywalizacji. Walkę o przetrwanie obserwują telewizyjni widzowie. Na mapę o wielkości 144 kilometry kwadratowe trafia 64 graczy. Podczas rozgrywki postaci nabywają niezbędne umiejętności, uczą się obsługi broni, jedzą (musimy uważać, by nie przytyli) i załatwiają się, uwzględniana jest wilgotność ubrań i wiele innych szczegółów.

najnowsze