EA rozda za darmo pełną przepustkę sezonową do Battlefield 1

LM
2018/09/04 11:35
1
0

Dodatkowy miesiąc do premiery Battlefielda V powinien upłynąć nam całkiem szybko.

EA rozda za darmo pełną przepustkę sezonową do Battlefield 1

Firma Electronic Arts ogłosiła, że po przeprowadzeniu otwartych testów beta najnowszej odsłony cyklu pierwszoosobowych wojennych strzelanin – gry Battlefield V – szykuje specjalny prezent dla fanów serii. W dniu zakończenia bety zainteresowani będą mogli zgarnąć za darmo kompletną przepustkę sezonową dla Battlefield 1 na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych – PC, PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli z jakiegoś powodu nie udało Wam się załapać na rozdawane cyklicznie dodatki do wydanej w 2016 roku produkcji, to teraz będziecie mieli znakomitą okazję, żeby uzupełnić luki w kolekcji. Akcja rozpocznie się 11 września i potrwa do wtorku 18 września.

Gra Battlefield 1 zadebiutowała 21 października 2016 roku na komputerach osobistych i konsolach ósmej generacji. Tytuł doczekał się czterech rozszerzeń oferujących nowe mapy, tryby i wyposażenie – Nie przejdą, W imię cara, Niespokojne wody i Apokalipsa.

GramTV przedstawia:

Przy okazji przypominamy, że już 6 września wystartują otwarte testy beta gry Battlefield V - pod tym adresem znajdziecie ich harmonogram, a także listę dostępnych trybów, map, wyposażenia, klas i pojazdów.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
04/09/2018 22:13

Czyli z pre-orderami do BFV musi być BARDZO źle...