News

Fear the Wolves w Steam Early Access jeszcze w tym miesiącu

Patryk Purczyński, 20.08.2018 17:12 0

Vostok Games podało termin wydania Fear the Wolves. Wersja, która zostanie wypuszczona, nie jest jednak ostateczna - gra trafi bowiem na Early Access.

Fear the Wolves zostanie udostępnione na Steamie w ramach usługi Early Access 28 sierpnia - poinformowały Focus Home Interactive i Vostok Games. Twórcy wypuszczą wersję, która przeszła sześciotygodniowe testy w ramach zamkniętej bety i w jej wyniku została poprawiona, zwlaszcza na płaszczyźnie ogólnego działania i balansu. "Nadszedł czas, by Fear the Wolves mogła się cieszyć jeszcze większa grupa odbiorców na Steamie" - stwierdzają w informacji prasowej.

Vostok Games zapowiada częste aktualizacje Fear the Wolves. Gracze powinni spodziewać się regularnie pojawiających się nowych map, trybów, broni, przedmiotów, mutantów czy warunków pogodowych. Udział w kształtowaniu produkcji, jak nierzadko bywa to w przypadku tytułów ukazujących się w ramach wczesnego dostepu, będą mieli również gracze. Studio, które dało światu Stalkera, obiecuje również pracować nad stabilnością serwerów.

Fear the Wolves powinno w pełni zadebiutować w przyszłym roku. Na razie polecamy obejrzeć nowy trailer.

najnowsze