News

Premiera Redeemer: Enhanced Edition opóźniona

Małgorzata Trzyna, 19.08.2018 09:30 0

Gra miała ukazać się już w tym miesiącu, jednak poczekamy na nią do jesieni.

Redeemer: Enhanced Edition miało ukazać się w sierpniu, jednak poczekamy na ten tytuł dłużej. Gra ma zadebiutować jesienią tego roku. Buka Entertainment i Sobaka Studio poinformowało o opóźnieniu premiery - nową datę podano na końcu gameplay trailera przygotowanego z okazji Gamescomu 2018.

Zwiastun rozpoczyna się od nauk mnichów: podczas medytacji nie należy pozwalać, by przeszłość albo strach przed przyszłością wpływała na świadomość tego, co dzieje się w teraźniejszości. Główny bohater miał przeżyć tysięczny, spokojny poranek, jednak musiał zresetować licznik i rozpocząć brutalną walkę. Podczas potyczek wykorzystuje nie tylko własne pięści, ale też otoczenie czy oderwane kończyny przeciwników. Podczas rozgrywki może awansować jako mnich bądź żołnierz. Poza trybem dla jednego gracza, w grze znajdziemy tryb kooperacji dla dwóch osób.

Redeemer: Enhanced Edition zmierza na PS4, Xboksa One i Nintendo Switch.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.