Koch Media wyda na konsolach gry 9 Monkeys of Shaolin, Ash of Gods oraz Redeemer: Enhanced Edition

LM
2019/02/19 03:43
0
0

Wszystkie wymienione tytuły trafią na rynek jeszcze w tym roku.

Buka Entertainment poinformowało o nawiązaniu współpracy z niemieckim holdingiem Koch Media, która będzie oficjalnym dystrybutorem konsolowych wersji trzech gier z portfolio rosyjskiej firmy – 9 Monkeys of Shaolin, Ash of Gods i Redeemer: Enhanced Edition. Tym samym wszystkie gry ostatecznie pod swoją pieczę wziął właściciel Koch Media – firma THQ Nordic.

Koch Media wyda na konsolach gry 9 Monkeys of Shaolin, Ash of Gods oraz Redeemer: Enhanced Edition

Zgodnie z ujawnionymi informacjami do sprzedaży trafią zarówno cyfrowe, jak i fizyczne wydania gier, a każda z nich ukaże się jeszcze w tym roku. Na pierwszy ogień pójdzie konsolowe wydanie Redeemer: Enhanced Edition, które trafiło na pecety w 2017 roku. Tytuł ukaże się w drugim kwartale 2019 roku na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Konsolowego debiutu doczeka się także Ash of Gods – turowe RPG wydane na PC w marcu ubiegłego roku. Z kolei beat’em up w realiach średniowiecznych Chin – 9 Monkeys of Shaolin zadebiutuje na PC, PlayStation 4, Xboksie One i Nintendo Switch. Konkretne okienka wydawnicze dla obu przywołanych tu gier nie zostały jeszcze doprecyzowane, ale debiut poszczególnych wersji zaplanowano na 2019 rok.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!