News

Redeemer: Enhanced Edition z datą premiery na PC i konsolach

LM, 18.04.2019 16:08 2

Tytuł doczeka się fizycznego wydania na europejskich rynkach; zobacz nowy zwiastun.

Firmy Ravenscourt i Buka Entertainment ogłosiły, że wydana oryginalnie w sierpniu 2017 roku na PC gra Redeemer doczeka się rozszerzonej wersji – Enhanced Edition – na PC i konsolach jeszcze przed końcem sierpnia. Wydawcy poinformowali, że tytuł rosyjskiego studia Sobaka ukaże się na PC, PlayStation 4, Xboksie One i Nintendo Switch dokładnie 25 czerwca. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że na europejski rynek powędruje pudełkowa edycja tytułu, której przygotowaniem zajmie się firma Koch Media. Obok tego w sieci pojawił się najnowszy zwiastun rozszerzonego wydania.

Redeemer to dynamiczna gra akcji w stylu beat’em up zrealizowana w rzucie izometrycznym. W toku rozgrywki wcielamy się w mężczyznę o imieniu Vasily – ten pracował niegdyś jako najemnik, by ostatecznie schronić się w murach klasztoru przed swoimi mocodawcami. Niestety zatrudniająca go korporacja wpadła na jego trop, a my będziemy towarzyszyć bohaterowi w niezliczonych brutalnych potyczkach z jej poplecznikami. Całość koncentruje się na zabawie w ramach kampanii fabularnej oraz opcjonalnego trybu areny. Więcej o premierowej wersji pecetowego wydania dowiecie się z naszej recenzji tytułu.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.