News

Zobacz nowe screeny z survivalowej gry akcji SCUM

Adam Berlik, 06.08.2018 10:39 0

Premiera finalnej wersji w 2019 roku. Wcześniej tytuł ukaże się we Wczesnym Dostępie na Steamie.

W sieci pojawiła się galeria zrzutów ekranowych promujących SCUM, czyli trójwymiarową grę akcji stawiająca nacisk na przetrwanie w wieloosobowym gronie. Co ciekawe, pokierujemy tutaj więźniami będącymi uczestnikami telewizyjnego show, którzy zrobią wszystko, by zyskać sławę i pieniądze, jednocześnie nie dając się zabić. Autorzy zapowiadają mnóstwo opcji w zakresie rozwoju postaci, osiągania postępów w zabawie czy też dostosowania wyglądu bohaterów do własnych preferencji.

Na sierpień bieżącego roku zaplanowano debiut SCUM w fazie Wczesnego Dostępu na Steamie. Konkretny termin wydania finalnej wersji nie jest znany, ale twórcy celują w 2019 roku. Gra zadebiutuje wyłącznie na komputerach osobistych.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.