Felieton

Jurassic World Evolution sprzedało się w liczbie miliona egzemplarzy

Małgorzata Trzyna, 19 lipca 2018 16:51 0

W ciągu pięciu tygodni od premiery gry.

Frontier Developments ma powód do świętowania: Jurassic World Evolution w ciągu pięciu tygodni od premiery gry (tytuł ten ukazał się 12 czerwca 2018) sprzedało się w liczbie miliona egzemplarzy na wszystkich platformach sprzętowych. Wliczane są tu wersje cyfrowe i pudełkowe, które do sprzedaży trafiły 3 lipca.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z Jurassic World Evolution i cieszymy się, że przekroczyliśmy liczbę miliona sprzedanych egzemplarzy tak szybko - powiedział szef Frontier, David Braben. - Nie ma wątpliwości, że na początkową sprzedaż pozytywnie wpłynęła premiera filmu, ale bardzo ważna jest przede wszystkim jakość gry. Wierzę, że nasz zespół wykonał porządną robotę, tworząc produkcję, którą cieszą się gracze na całym świecie.

Jurassic World Evolution oceniliśmy w recenzji na 8/10 punktów. Nie jest to najlepsza strategia na świecie, ale zdecydowanie jest to dobra gra, która powinna przypaść do gustu wszystkim fanom prehistorycznych gadów.

Nintendo chwali się sprzedażą Switcha - to już 34,74 miliona
Sekiro: Shadows Die Twice - żadna gra From Software nie sprzedawała się tak dobrze drogą cyfrową
Twórcy Jurassic World Evolution zapowiadają Planet Zoo - premiera już w tym roku
World War Z ze świetnymi wynikami - jak dotąd sprzedano milion sztuk gry
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.