Felieton

For Honor z 10 milionami graczy. Beta The Division 2 pobiła wszelkie rekordy

Katarzyna Dąbkowska, 18 lipca 2018 10:09 1

Ubisoft pochwalił się wynikami.

Ubisoft wczoraj spotkał się z inwestorami. Podczas spotkania Yves Guillemot potwierdził kilka ciekawych informacji na temat dwóch produkcji.

Guillemot potwierdził, że The Division 2 miało najlepszą betę w historii firmy. Do gry zarejestrowało się naprawdę sporo użytkowników, bo aż cztery razy więcej niż w przypadku oryginalnej gry. Według Guillemota była to beta z najszybszą rejestracją, z jaką do tej pory mieli do czynienia w Ubi.

For Honor, jak potwierdził Guillemot, radzi sobie równie dobrze. Do gry zarejestrowało się już 10 milionów użytkowników i, jak mówią twórcy, cieszy się ona największym sentymentem wśród graczy.

Jeśli chodzi o Skull and Bones, podczas spotkania z inwestorami potwierdzono, że liczba zapisów do testów beta zwiększyła się o 40% po targach w Stanach Zjednoczonych.

Przypomnijmy, że The Division 2 ma pojawić się w połowie marca przyszłego roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. For Honor jest już dostępne na tych samych platformach, ale w październiku ma się odbyć premiera nowego dodatku do gry. Skull and Bones natomiast pojawi się dopiero w 2019 roku.

The Division 2 z większą liczbą zamówień przedpremierowych na PC niż pierwsza część
Ubisoft dorzuca darmową grę do zamówień The Division 2 na PC
Wiemy, kiedy wystartuje otwarta beta Tom Clancy’s The Division 2
Otwarta beta The Division 2 potwierdzona podczas streamu
najnowsze