Felieton

For Honor z 10 milionami graczy. Beta The Division 2 pobiła wszelkie rekordy

Katarzyna Dąbkowska, 18 lipca 2018 10:09 1

Ubisoft pochwalił się wynikami.

Ubisoft wczoraj spotkał się z inwestorami. Podczas spotkania Yves Guillemot potwierdził kilka ciekawych informacji na temat dwóch produkcji.

Guillemot potwierdził, że The Division 2 miało najlepszą betę w historii firmy. Do gry zarejestrowało się naprawdę sporo użytkowników, bo aż cztery razy więcej niż w przypadku oryginalnej gry. Według Guillemota była to beta z najszybszą rejestracją, z jaką do tej pory mieli do czynienia w Ubi.

For Honor, jak potwierdził Guillemot, radzi sobie równie dobrze. Do gry zarejestrowało się już 10 milionów użytkowników i, jak mówią twórcy, cieszy się ona największym sentymentem wśród graczy.

Jeśli chodzi o Skull and Bones, podczas spotkania z inwestorami potwierdzono, że liczba zapisów do testów beta zwiększyła się o 40% po targach w Stanach Zjednoczonych.

Przypomnijmy, że The Division 2 ma pojawić się w połowie marca przyszłego roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. For Honor jest już dostępne na tych samych platformach, ale w październiku ma się odbyć premiera nowego dodatku do gry. Skull and Bones natomiast pojawi się dopiero w 2019 roku.

Trailer For Honor - Marching Fire pokazuje walkę wśród płomieni
W For Honor zagrało już 15 milionów graczy
Otwarta beta For Honor - Marching Fire wystartuje 6 września
Darmowe For Honor zrobiło historyczny wynik
najnowsze