News

Plantacja marihuany w najnowszej modyfikacji do Stardew Valley

LM, 12.07.2018 17:30 0

Nie róbcie tego w domu! Ale zawsze możecie spróbować w Stardew Valley.

Od niespełna dwóch tygodni mieszkańcy Kanady mogą hodować i palić marihuanę. Modder kryjący się za pseudonimem Smellyhippie_ postanowił na tę okoliczność przygotować najnowszą, opatrzoną numerem 1.2 wersję modyfikacji do gry Stardew Valley – Cannabis Mod. Dzięki niemu nasz wirtualny rolnik może ruszyć z całym procesem hodowli i przetwarzania marihuany na rozmaite artykuły spożywcze. Tym samym w grze pojawiło się 40 nowych przedmiotów i 37 przepisów. Warto przy tym zauważyć, że sama modyfikacja nie przewiduje żadnych dodatkowych efektów u protagonisty po spożyciu któregoś z wprowadzonych przez modyfikację smakołyków, a raczej skupia się na aspektach samego procesu hodowli. Oczywiście niewykluczone, że te ostatnie pojawią się w kolejnych aktualizacjach moda.

Zainteresowanych Smellyhippie_'s Cannabis Mod odsyłamy pod ten adres, gdzie znajdą wszystkie niezbędne pliki i instrukcje ich instalacji.


Powyższa publikacja ma na celu przybliżenie nieoficjalnego rozszerzenia do gry Stardew Valley od studia Concerned Ape. Gram.pl nie propaguje spożywania, dystrybucji bądź hodowli marihuany, mając na uwadze, że w myśl obecnych przepisów, są to działania nielegalne. Nie zamierza też poddawać pod dyskusję zasadności w/w przepisów.

najnowsze