Felieton

FIFA 19 - Cristiano Ronaldo narobił nie lada problemów twórcom gry przez transfer do Juventusu

Katarzyna Dąbkowska, 11 lipca 2018 14:34 1

Piłkarz może nie pojawić się jednak na okładce gry, a tryb kariery może ulec zmianie.

Jeśli choć trochę orientujecie się w piłce nożnej, to z pewnością słyszeliście o jednym z najpopularniejszych piłkarzy ostatnich lat – Cristiano Ronaldo. Ronaldo znajdzie się, jak wcześniej poinformowała firma Electronic Arts, na okładce gry FIFA 19. Teraz jednak EA może mieć nie lada problemy w związku z tym. Powód jest prosty. Ronaldo gra dla Realu Madryt, jednak ostatnio potwierdzono jego transfer do Juventusu.

Oznacza to, że Electronic Arts będzie musiało naprawdę napracować się ze zmianami. Chodzi tutaj między innymi o okładkę. Ronaldo w sumie może pojawić się w barwach Juventusu, jednak z informacji wynika, że podpisano umowę, w ramach której Real ma być główną drużyną w FIFA 19. Możliwe zatem, że na okładce zobaczymy jednak innego zawodnika. Kampania fabularna oparta została tutaj między innymi o działania Realu Madryt, gdzie dużą rolę odgrywać miał właśnie Ronaldo. Może się to jednak okazać mocno problematyczne.

Więcej szczegółów związanych z grą FIFA 19 poznamy latem. Tytuł zmierza na komputery osobiste i konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, a jego premierę zaplanowano na 28 września.

Star Wars Jedi: Fallen Order będzie kompletną opowieścią, bez planów dotyczących DLC
Amy Hennig komentuje zapowiedź Star Wars Jedi: Fallen Order
Star Wars Jedi: Fallen Order bez mikrotransakcji. Użytkownicy Twittera są rozbawieni
Star Wars Jedi: Fallen Order – zwiastun fabularny, data premiery i pierwsze konkrety
najnowsze