Toejam & Earl: Back in the Groove ukaże się jesienią tego roku

Małgorzata Trzyna
2018/07/01 09:30

Gra została sfinansowana na Kickstarterze w 2015 roku i pierwotnie miała ukazać się już w roku 2016.

Toejam & Earl: Back in the Groove, opowiadające o przygodach dwóch kosmitów, ukaże się jesienią 2018 - ogłosiło HumaNature Studios. Gra jest dwuwymiarowym roguelike, kontynuacją klasycznej serii z lat 90. na Sega Mega Drive. Fundusze na ten tytuł zebrano za pośrednictwem Kickstartera w 2015 roku, premiera miała nastąpić w roku 2016. W sierpniu 2016 ogłoszono opóźnienie. Wydawcą miało być Adult Swim, z którego pomocą gra miała trafić na więcej platform. HumaNature zakończyło jednak współpracę z Adult Swim:

GramTV przedstawia:

- Adult Swim Games nie jest już naszym wydawcą - ogłosił Greg Johnson, twórca Toejam & Earl. - Wracamy do pomysłu, by wydać grę samodzielnie. Chciałbym jednak wyrazić głęboką wdzięczność w imieniu swoim i wszystkich osób z HNS wobec Adult Swim Games. Nie doprowadzilibyśmy gry do tego punktu bez nich... serio. Dziękuję, Adult Swim!

Wkrótce osoby, które wsparły kampanię na Kickstarterze, będą mogły wziąć udział w beta-testach. HumaNature ogłosiło również, że wersja gry na Nintendo Switch niebawem zostanie wysłana do certyfikacji.

Toejam & Earl: Back in the Groove ukaże się jesienią tego roku

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!