News

Cyberpunk 2077 otrzyma pełną polską wersję językową

Katarzyna Dąbkowska, 27.06.2018 12:22 0

Twórcy potwierdzili informację na fanpage'u gry.

Cyberpunk 2077 został zapowiedziany oficjalnie w 2012 roku, jednak od tamtej pory o grze nie słyszeliśmy wiele. Przynajmniej do tegorocznych targów E3, bo właśnie wtedy pojawił się pierwszy poważny trailer gry, a przybywający na targi w Stanach Zjednoczonych dziennikarze mogli zobaczyć godzinny fragment rozgrywki (nie wspominając o tym, że otrzymali ekskluzywne figurki). Teraz przedstawiciele CD Projekt RED potwierdzili w odpowiedzi na pytanie jednego z graczy, że produkcja doczeka się pełnej polskiej wersji językowej.

Na fanepage'u Cyberpunk 2077 w serwisie Facebook jeden z użytkowników zapytał: „Kowbojuuuu. Czy będzie w pełni polska wersja językowa?”. Kierujący stroną odpowiedzieli „Jasne, modro”.

Taka decyzja nie powinna jednak dziwić użytkowników. CD Projekt RED decydował się na polską wersję językową również we wcześniejszych projektach. Na liście jest chociażby Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Data premiery gry nie jest jeszcze znana. Mówi się nieoficjalnie, że produkcja pojawi się dopiero w okolicach 2020 roku. Choć twórcy twierdzą, iż produkcja celuje w obecne generacje, dziennikarze, którzy byli na pokazie twierdzą, że poziom grafiki może wskazywać jednak sprzęty przyszłej generacji.

najnowsze