News

Cyberpunk 2077 - zobacz unboxing z eksluzywnej figurki, którą rozdawano na E3

Katarzyna Dąbkowska, 23.06.2018 19:32 7

CD Projekt RED wyprodukował mocno ograniczoną liczbę figurek.

Podczas tegorocznego E3 nieliczni dziennikarze mogli zobaczyć wersję demonstracyjną gry Cyberpunk 2077 za zamkniętymi drzwiami. Każdy z takich dziennikarzy otrzymał specjalną figurkę przedstawiającą postać znaną z grafik promujących grę. Poniżej możecie zobaczyć, jak figurka ta wygląda w rzeczywistości:

Jak widać na wideo, figurka przedstawia się całkiem dobrze, jeśli nie liczyć oczu bohaterki. Z mojej strony mogę potwierdzić, że to nie jest jedyna figurka z serii z takim problemem. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie mojego egzemplarza i widać na nim niezbyt dobrze wykonane patrzałki.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zdecydowanie nie zadebiutuje w tym roku. Twórcy poinformowali jednak, iż gra celuje w konsole tej generacji. Z opinii dziennikarzy, którzy byli jednak na pokazie wynika, że poziom oprawy graficznej może sugerować, iż gra pojawi się na sprzętach przyszłej generacji.

najnowsze

Shenmue III ze zwiastunem premierowym

Po 18 latach fani Shenmue wreszcie doczekają się nowej części serii. O jej nadchodzącym debiucie przypomina nam trailer premierowy.