Scrolls od Mojang zmienia nazwę, gra została udostępniona za darmo

Małgorzata Trzyna
2018/06/21 13:05
0
0

Gracze mogą już bawić się na własnych serwerach.

Scrolls od Mojang zmienia nazwę, gra została udostępniona za darmo

Serwery Scrolls zostały wyłączone w lutym 2018, ale teraz gracze mogą korzystać ze zmodyfikowanego klienta, który pozwala wykorzystywać serwery stawiane przez użytkowników. Zarówno klienta, jak i pliki pozwalające postawić własny serwer można pobrać ze strony callersbane.com. Pojawiła się także możliwość całkowitej zmiany balansu gry, zmian niektórych zasad, tworzenia nowych wyzwań i nie tylko. Nowa nazwa Scrolls to Caller's Bane, ale jest to nadal "ta sama gra, którą gracze znali i uwielbiali". Powodem zmiany tytułu jest pozew Bethesdy - firmy, do której należy marka The Elder Scrolls.

- Już czas! Wydajemy grę za darmo, by każdy mógł się nią cieszyć - napisał Måns Olson. - Zespół pracował nad tym za kulisami od długiego czasu. Cieszę się, że wreszcie się udało! Dziękujemy tym, którzy cierpliwie czekali.

GramTV przedstawia:

- Jest kilka rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę. Po pierwsze, wszyscy możecie zacząć od zera, ponieważ nie możemy przenosić kolekcji zwojów i talii na serwery społeczności. Nie martwcie się jednak, właściciele serwerów mogą zadecydować o udostępnieniu całej kolekcji od razu albo zmienić w dowolny sposób dystrybucję złota i kart. W grze nie ma listy znajomych, ponieważ nie będziecie korzystać z konta Mojang na serwerach społeczności.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Caller's Bane.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!