Informacje

E3 2018: przemoc w The Last of Us: Part II ma odstręczać graczy

...

Nie ma wątpliwości - The Last of Us: Part II będzie grą bardzo brutalną. Twórcy postarają się jednak o to, by graczy ta przemoc odrzucała.

E3 2018: przemoc w The Last of Us: Part II ma odstręczać graczy - obrazek 1

- Robimy grę o cyklu przemocy. Zajmujemy stanowisko w sprawie aktów agresji i ich wpływu na postacie, które ich dokonują oraz postacie im bliskie - mówi Neill Druckmann, dyrektor kreatywny The Last of Us: Part II. - Zależy nam na tym, by traktować temat tak realistycznie, jak to tylko możliwe. Kiedy dźgniesz kogoś, jest to obrzydliwe i na pewno nie ugrzecznione, tak jak pokazuje to większość filmów i gier. Chcieliśmy, by gracze to czuli - dodaje.

Jego słowa doskonale oddaje gameplay The Last of Us: Part II z konferencji Sony na E3, w trakcie którego Ellie musi wielokrotnie ubrudzić sobie ręce czyjąś krwią, by móc przeżyć. Obrazy pokazane przez Naughty Dog są faktycznie uderzające. Zachlapana posoką główna bohaterka, rany zadawane przeciwnikom, topory i strzały wbite w ich ciała nie należą do najprzyjemniejszych widoków.

The Last of Us: Part II wciąż nie ma ustalonego terminu wydania. Potwierdzono natomiast, że gra będzie miała wieloosobowy tryb rozgrywki.

E3 2018: przemoc w The Last of Us: Part II ma odstręczać graczy - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?