E3 2018: Microsoft o Crackdownie 3: - chcemy, by zasiadł obok Halo i Gearsów

Patryk Purczyński
2018/06/12 11:02

Microsoft stawia Crackdownowi 3 bardzo ambitny cel. Właśnie dlatego firma zdecydowała się przenieść premierę gry na przyszły rok.

E3 2018: Microsoft o Crackdownie 3: - chcemy, by zasiadł obok Halo i Gearsów

Przesuwając premierę Crackdowna 3 na przyszły rok Microsoft dał światu do zrozumienia, że chce, by gra była dopracowana do granic możliwości. - Mamy mnóstwo wsparcia od Microsoftu - przyznaje Matt Booty, szef Microsoft Studios. - Chcemy wzrastać, chcemy się rozwijać, ale częścią tego jest konieczność tworzenia gier, które będą napawać dumą swoich kreatorów. Musimy tworzyć gry, w które ludzie będą uwielbiali grać. Niektóre z nich po prostu wymagają więcej czasu, a my chcemy robić rzeczy porządnie - wyjaśnia.

- Chcemy tworzyć gry, mające możliwość stania się markami, które mogą zasiąść obok Halo czy Gearsów. Nie oznacza to oczywiście, że każde z naszych studiów ma się teraz stać fabryką określonej własności intelektualnej i zająć się wyłącznie tworzeniem kolejnych części. Nie o to mi w ogóle chodzi. Pragnę powiedzieć, że zależy nam na grach z potencjałem na zrodzenie świata, który można rozbudowywać, na tworzeniu postaci, które mogą mieć różne oblicza. Chcemy tej głębi, tego bogactwa, dzięki którym można robić inne rzeczy. Musimy się jedynie upewnić, że dajemy naszym projektom wystarczającą ilość czasu - dodaje Booty.

GramTV przedstawia:

Crackdown 3 został zaprezentowany na konferencji Microsoftu.

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!