News

E3 2018: Cyberpunk 2077 może zostać zaprezentowane już dziś

Katarzyna Dąbkowska, 10.06.2018 14:33 2

Pojawiły się plotki, że gra zostanie zaprezentowana podczas konferencji Microsoftu

Podczas tegorocznych targów w Stanach Zjednoczonych, jak już wiemy od dawna, ma zostać zaprezentowany Cyberpunk 2077. Szczegóły nie są jeszcze do końca znane, ale pojawiły się właśnie nieoficjalne informacje, że gra ma pojawić się już dziś podczas konferencji Microsoftu. Ma się ona odbyć już o godzinie 22:00 polskiego czasu.

Jeśli informacje okażą się prawdziwe, najprawdopodobniej zobaczymy nowy, świeży zwiastun produkcji. Nie wiadomo, czy można spodziewać się również fragmentów rozgrywki. Do tej pory mogliśmy zobaczyć jedynie krótki teaser.

Cyberpunk 2077 został zapowiedziany jeszcze w 2012 roku. O grze nie wiemy zbyt wiele - ma ona pozwalać na rozgrywkę z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby, nie zawierać lootboksów i otrzymać dodatki, podobne do tych, które pojawiały się w przypadku Wiedźmina 3. Według plotek ma być to FPS.

najnowsze

Disco Elysium zmierza na konsolę Nintendo Switch

Twórcy ze studia ZA/UM nie zamierzają spocząć na laurach – gra Disco Elysium zmierza bowiem na łącznie trzy konsole. Prócz PS4 i XONE, pojawi się także na Switchu!