News

Prezentacja Cyberpunk 2077 na E3 2018 niemal pewna

Małgorzata Trzyna, 30.04.2018 15:45 0

Na oficjalnej stronie targów pojawiła się informacja, że CD Projekt RED zaprezentuje grę RPG na PC i konsole obecnej generacji.

W styczniu na Twitterze Cyberpunk 2077 twórcy dali znak życia, wywołując tym samym niemałą burzę. Miesiąc później dowiedzieliśmy się, że CD Projekt RED zjawi się na tegorocznych targach E3. Teraz, na oficjalnej stronie imprezy pojawiła się informacja, że firma zaprezentuje grę RPG na PC oraz konsole PS4 i Xbox One. Tytułu owej gry nie podano, niemniej można przypuszczać, że chodzi właśnie o Cyberpunk 2077. Już wcześniej krążyły plotki o planowanym pokazie trailera gry. Miejmy nadzieję, że doczekamy się szczegółowych informacji.

Cyberpunk 2077 został zapowiedziany jeszcze w 2012 roku. Jak dotąd twórcy udostępnili tylko teaser. O grze nie wiemy zbyt wiele - ma ona pozwalać na rozgrywkę z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby, nie zawierać lootboksów i otrzymać dodatki, podobne do dodatków dla Wiedźmina 3. Według plotek, zabawa ma opierać się na mechanice znanej z FPS-ów.

najnowsze