Felieton

Need for Speed Payback dołącza do EA Access

Małgorzata Trzyna, 08 czerwca 2018 14:26 1

Od premiery Need for Speed Payback minęło 7 miesięcy.

Abonenci EA Access mogą cieszyć się kolejnym tytułem, który poszerzył katalog gier dostępnych w ramach subskrypcji - Need for Speed Payback. Od chwili premiery gry minęło siedem miesięcy.

W Need for Speed Payback przenosimy się do półświatka Fortune Valley. Naszym zadaniem jest położenie kresu kartelowi Familia, którzy rządzi kasynami, przestępczym podziemiem i skorumpowanymi glinami. Gramy jako jako Tyler (Racer), Mac (Showman) lub Jess (Wheelman) i bierzemy udział w rozmaitych wyścigach. W grze możemy znajdować wraki i ulepszać je z pomocą zbieranych, wygrywanych i kupowanych części, aż stworzymy idealne bryki.

EA Access umożliwia dostęp do rozmaitych gier EA na konsoli Xbox One czy możliwość wypróbowania gier EA na pięć dni przed datą wydania. Koszt subskrypcji to 14,99 zł na miesiąc lub 79,99 zł na rok.

Star Wars Jedi: Fallen Order "nie będzie krótką grą"
BioWare opóźnia prace nad nowymi funkcjami w Anthem. Najpierw eliminacja błędów
Apex Legends traci popularność – Fortnite wraca do łask i raczej nie planuje rozstawać się z koroną
Reżyser Star Citizen twierdzi, że dla Anthem jest jeszcze nadzieja
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.