House Of The Dead: Scarlet Dawn zawita jednak na Zachód

Katarzyna Dąbkowska
2018/06/01 18:22
1
0

Tylko gdzie my znajdziemy działający salon z automatami?

House Of The Dead: Scarlet Dawn zawita jednak na Zachód

Na początku tego roku, 19 stycznia, w japońskich salonach z automatami pojawiły się maszynki z zupełnie nową odsłoną legendarnej serii House of the Dead. Teraz dowiedzieliśmy się, że gra ma szansę wyjść poza Japonię.

GramTV przedstawia:

Na oficjalnym profilu SEGA Amusements pojawił się wpis, mówiący, że House of the Dead: Scarlet Dawn trafi na automaty. Wpis pojawił się jednak w języku angielskim, co może sugerować, że mowa o automatach rozsianych poza Japonią. A może doczekamy się jakiejś wersji na konsolach? Gra została w końcu napisana przy użyciu Unreal Engine 4, tak więc przeportowanie jej na PS4 (z obsługą PlayStation Move), Xboksa One (z Kinectem) oraz Nintendo Switch (każda konsola ma dwa Joy-Cony) wydaje się być niespecjalnie trudnym do wykonania zadaniem.

Ostatnia odsłona tej serii, jaka zawitała na konsolach to rewelacyjne House of the Dead: Overkill, z grindhouse’owym klimatem, rzucającymi mięchem bohaterami i najobrzydliwszym finałem w historii serii. Jeśli nie graliście, to warto sprawdzić.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
14/10/2018 20:04

Chetnie zagrałbym na Switchu z użyciem joy-conów jako pointera. Na PSVR z moveami ale tez na TV. Na Kinecta - tuu chyba byłby problem z zbyt dynamiczna rozgrywka oraz z faktem ze M$ juz praktycznie zabil kinecta