Informacje

Shadow of the Tomb Raider będzie najtrudniejszą grą z serii

... Katarzyna Dąbkowska

Będzie też wzbudzała ogromne emocje.

Shadow of the Tomb Raider będzie najtrudniejszą grą z serii - obrazek 1

Od premiery Shadow of the Tomb Raider dzieli nas kilka miesięcy, jednak twórcy postanowili powoli ujawniać nowe fakty na temat produkcji. W wywiadzie dla magazynu EDGE reżyser gry, Daniel Bisson, potwierdził, że najnowsza odsłona serii będzie również najtrudniejszą ze wszystkich.

Będzie to, jak powiedziałbym, najtrudniejszy Tomb Raider wszystkich Tomb Raiderów. To ważne, ponieważ będziemy tu mieli do czynienia z najbardziej doświadczoną Larą.

Jak dodała scenarzystka gry, Jill Murray, antagonista ma się kierować równie fascynującymi motywami, co sama Lara. Bohaterka ma działać miejscami w sprzeczności z samą sobą i gracze pewnie nie będą zgadzać się z niektórymi jej motywami działania.

Shadow of the Tomb Raider, jak ostatnio przyznał Bisson, będzie również najbardziej emocjonalnie nasyconą ze wszystkich dotychczas dostępnych odsłon serii. Na Larę ma czekać wiele poważnych wyborów, które będą wpływały na otaczający ją świat.

Produkcja ma pojawić się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Data premiery zapowiadana jest na 14 września. O produkcji usłyszymy zapewne więcej już za kilkanaście dni.

Shadow of the Tomb Raider będzie najtrudniejszą grą z serii - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?