Informacje

Battlefield V bez skrzyń z losową zawartością

...

EA gwarantowało, że nie powtórzy błędów popełnionych w Star Wars: Battlefront II i wygląda na to, że nie były to czcze zapowiedzi.

Battlefield V bez skrzyń z losową zawartością - obrazek 1

W Battlefieldzie V nie będzie skrzyń z losową zawartością ani żadnych - nawet wprowadzających tylko kosmetyczne zmiany - przedmiotów, dostępnych do kupienia za prawdziwą gotówkę. Informację tę przekazał redakcji serwisu Polygon jeden z przedstawicieli Electronic Arts. Odblokowywanie "kosmetyki" zostanie też całkowicie rozłączone od postępów w rozgrywce. Faktyczne ulepszenia można natomiast zdobyć wyłącznie poprzez granie.

Electronic Arts i DICE odcinają się tym samym od polityki, która okryła złą sławą bodaj najważniejszą ubiegłoroczną premierę obu firm, Star Wars: Battlefront II. Wokół gwiezdnowojennej produkcji rozpętała się prawdziwa burza, a dyskusja o skrzyniach z losową zawartością przeniosła się na ogół dostępnych i powstających tytułów. Po krytyce, jaka spadła na grę, EA wielokrotnie obiecywało, że wyciągnie z tego stosowne wnioski. Powyższe zapowiedzi pokazują, że nie były to słowa rzucane na wiatr.

Battlefield V został oficjalnie zaprezentowany wczoraj.

Battlefield V bez skrzyń z losową zawartością - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?